Aromata pro rybářské a lovecké potřeby

Aromata pro sportovní rybolov

Významnou součástí našeho sortimentu je i výroba aromat do rybářských návnad a nástrah.

Pozitivní reference přímo od vody.

Správně vybrané aroma  udělá z vašeho boilie úžasnou návnadu. Nabízíme širokou škálu výrobků v tekuté i práškové formě, které vám pomohou snadno nalákat  různé druhy ryb.

Aromata používaná k omezení pohybu volně žijících zvířat

Tato aromata slouží k omezování pohybu volně žijící zvěře, plní funkci tzv. pachového ohradníku

Zoostop - Pasta

Obsahuje silně páchnoucí složku, která připomíná zápach lidského potu. Při jeho aplikaci na půdách domů, kůlnách, ale i motorového prostoru automobilů brání škodám a dalším nepříjemnostem vzniklým přítomností kun. Může sloužit též pro ochranu polních kultur a jiných ploch, kde přístup volně žijící zvěře není žádoucí.

Zoostop - prášek

Výrobek je nepříjemný krtkům a proto omezuje jejich pohyb a vyskyt. Aplikuje se na travnatých a jiných plochách, dětských hřištích, sportovištích a podobných užitkových i komerčních plochách. Prostředek je sestaven jako směs vonných látek imitujících charakteristickou rostlinnou vůni, která působí po aplikaci následným odpařováním.

Větřidla (vnadidla)

Větřidlo je pachová návnada, která vám umožní přilákat zvěř do míst podle vašich představ. Může být ve formě pasty nebo kapaliny, která se nanáší do okolí vnadiště a  účinkuje v závislosti na povětrnostních podmínkách asi 3 dny.