Aromata do potravin

Výrobní skupina Aroco+Aroma má s vývojem a výrobou aromat určených do potravin dlouholeté zkušenosti, tradice naší společnosti sahá až od roku 1882. V současnosti nabízíme širokou škálu kvalitních aromat pro všechny potravinářské obory. Naší specialitou jsou rumová aromata včetně výroby rumového éteru.

Snaha vylepšit chuť a vůni potravin provází lidstvo od nepaměti, lidé používali nejrůznější koření, bylinky, med…V 19.století se objevují první pokusy s použitím extraktů nebo destilátů z rostlin. Přírodní materiály se používají jako základ pro výrobu aromat dodnes spolu s chemickými látkami izolovanými z přírodních zdrojů nebo připravenými uměle. Všechny tyto látky procházejí důkladným vědeckým zkoumáním a až po prokázání jejich bezpečnosti a nezávadnosti jsou schváleny k použití.

Specialisté pracující v naší vývojové laboratoři vyvíjejí nová aromata podle individuálních potřeb našich zákazníků tak, aby co nejlépe splňovala všechny jejich požadavky. Všechna naše aromata jsou vyráběna z kvalitních surovin na moderních výrobních prostředcích a jsou pečlivě kontrolována v naší kontrolní laboratoři.

Kontaktujte nás a pomůžeme vám s vytvořením jedinečné chuti a vůně vašeho výrobku.

 

Katalogy ke stažení: